yukarı
Mitsubishi
Pajero
Bayinize sorunuz
SUV deme bana!

Mitsubishi Pajero İncelemesi

Daha ziyade vahşi ortamlarda kendini bulan, şehirde Tarzan misali mutsuz hisseden gerçek bir arazi efsanesi Mitsubishi Pajero. 

 

Kanyon’dan İstinye Park’a değil de en azından Polonezköy kırsalına gitmek istiyen güvenilir bir yaban SUV'si Pajero.

 

Yalnız biraz zor gider. Zira en sarp yamaçları, yalçın kayalıkları aşsa bile, bizim 3.2 litre hacimli motorlara uygulanan vergileri aşamazdı, aşamadı da. Yaşadığımız ekonomik buhran sonrası, Mitsubishi Pajero Türkiye menüsünden çıkmış bulunuyor. 

Mitsubishi Pajero Dış Tasarımı

Konteynırı andırantasarımından da anlaşılacağı üzere, Mitsubishi Pajero’nun konforlu bir yükseklik talep eden sert şehirlilere hitap ettiği söylenebilir. 

 

Gerçi 2006’dan beri yollarda olan ve sadece 2011 yılında bir makyaj geçiren Pajero’nun yaşı 45’in altında olanlara cazip görünmesi çok da kolay değil. Zira düz, köşeli ve tekerlekli bir takozu andırıyor Mitsubishi Pajero. 

 

Uzun gövdesine oranla kısa görünen motor bölümü, küt burnu, dik ön camı, geniş ve düz farlarıyla Pajero’nun rüzgârı yarmak gibi bir derdinin olmadığı çok açık. 

 

Bagaj kapısına monte yedek lastiğin konumundan da anlaşılacağı üzere, Mitsubishi Pajero tam bir görev ve fonksiyon makinesi.

İç Mekân

"Gövdesine oranla kısa görünen motor bölümü, küt burnu, dik ön camı, geniş ve düz farlarıyla Pajero’nun rüzgârı yarmak gibi bir derdinin olmadığı çok açık"
Ümit Şen


Mitsubishi Pajero Rakipleri

Discovery

Land Rover

Discovery

2.834.708 - 3.333.737 TL

İnceleme
Edge

Ford

Edge

Bayinizle görüşünüz...

İnceleme
Forester

Subaru

Forester

1.242.719 - 1.387.567 TL

İnceleme
Discovery Sport

Land Rover

Discovery Sport

2.010.986 - 2.438.043 TL

İnceleme