yukarı

Arabazzi Hakkında


Hangi araba, nasıl acaba?

Gerçek hayat için hazırlanmış arabazzi incelemelerine göz atmadan karar vermeyin. Çünkü arabazzi'nin tek amacı, arabaları yakından tanımak isteyenlere tarafsız, güvenilir ve keyifli içerikler sunmak.

Bizi motive eden başlıca hedeflerimiz;

Gerçek hayatta işinize yarayacak detay ve anlaşılır açıklamalarla, arabalar hakkında fikir edinme sürecinizi kolaylaştırmak.
Aklınızdaki otomobil modellerinin artıları, eksileri ve ihtiyaçlarınıza ne kadar uygun olduklarına dair güvenilir bir kaynak oluşturmak.
Her arabanın rakiplerine karşı durumunu kısa ve yenilikçi yollarla aktarıp sağlıklı seçim yapmanıza yardımcı olmak.
Olabildiğince güncel (!) fiyat listeleriyle sizi site site dolaşmaktan kurtarmak.

Peki, gerçek hayatta nasıl gidiyor araba?

Gerçek kullanıcı yorumları ve değerlendirmeleri de arabazzi için çok önemli. Bu anlayışla ArabaPuan bölümünü hayata geçirdik.
"Kullananlar ne demiş?" diye merak ederseniz, aklınızdaki modeller hakkında gerçek kullanıcıların verdiği notları, yazdıkları yorumları inceleyebilirsiniz.

Dilerseniz "Kullanıyorsan anlat" linklerimizi tıklayıp saniyeler içinde ArabaPuan formunu doldurabilir, kullandığınız arabayla ilgili tecrübelerinizi milyonlarla paylaşabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz sizde kalsın!

İçiniz rahat olsun; arabazzi'nin hiçbir fonksiyonu kişisel bilgilerinizi toplamak için tasarlanmadı ve toplamıyor da. Tek amacımız, merak ettiğiniz, araştırdığınız ya da kullandığınız arabalar hakkında, tüm arabazzi kullanıcılarının işine yarayacak genel bilgiler, veriler ve kullanışlı araçlar oluşturmak.

Sizden istediğimiz en derin kişisel bilgiler - ki o da ArabaPuan formunu doldurmak isterseniz - herhangi bir kullanıcı adı (gerçek adınızı kullanmak size kalmış) ve mail adresinizden ibaret.

Hemen tüm marka ve modeller hakkındaki (hemen hemen) her şey için www.arabazzi.com'u sık sık ziyaret edip keyfinize bakmayı unutmayın!

İletişim için info@arabazzi.com