yukarı

YASAL UYARI


© 2017-2020 arabazzi.com
Arabazzi (arabazzi.com ya da arabazzi.net) bir Spacekid Yayıncılık Paz. ve Tic. Ltd. Şti yayınıdır. Site ve ilişkili diğer tüm mecralardaki her türlü yazılı, görsel ve sesli içerik yalnızca fikir verme amaçlıdır, satın alma tavsiyesi değildir.

Arabazzi, güncel ve doğru bilgi aktarmaya azami özen göstermekle beraber, sitedeki fiyat bilgisi, teknik veriler ve yoruma dayalı içerikler dahil, her türlü bilgi ve verinin güncel ve/veya doğru olduğunu taahhüt etmez ve doğabilecek her türlü sonuçtan sorumlu sayılamaz.

Arabazzi genelindeki ve ona bağlı her türlü dijital, sosyal ve/veya basılı mecralardaki içerik ve yorumlar kişisel, sübjektif değerlendirmelere dayanır, bilimsel gerçeklik ve kesinlik iddia ve ifade etmez. Kullanıcı (site ziyaretçisi ve diğer tüm mecralardaki takipçiler) arabazzi.com ve arabazzi tarafından içerik oluşturulan/sağlanan ve yönetilen her türlü sosyal, dijital ve basılı mecralardan edindiği her türlü bilgi, görüş, yorum ve veriyi başka kaynaklardan teyid etmekle yükümlüdür.

Site yönetimi, arabazzi.com ekibi tarafından oluşturulan, dış kaynaklardan edinilen, kendi fikri mülkiyetindeki ve/veya kullanıcıların oluşturduğu her türlü içeriği, istediği zaman yayından kaldırma, güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı tarafından oluşturulan her türlü içerik ve yorum kullanıcının şahsi sorumluluğu altındadır. Hakaret, karalama içeren, kanuna aykırı ve/veya yanıltıcı her türlü içerik girişi kullanıcının şahsi sorumluluğu altındadır, bunlardan dolayı Arabazzi sorumlu tutulamaz.