yukarı
Hyundai
Accent Blue
Satış dışı
Accent’in yeni, Hyundai’nin eski rengi

Hyundai Accent Blue İncelemesi

Pek çok marka gelişmekte olan ülkelerde eski modellerini daha uygun fiyatlarla yaşatmaya devam ediyor. 

 

Accent Blue bu akımın Getz ve Accent Era sonrası Hyundai Türkiye temsilcisi. Hem de çok satan temsilcisi. Hatta o kadar çok satıyor ki Hyundai onun fişini çekse ayaklanma çıkabilir.

 

Basitliğini dert etmeyen, derli toplu, eli yüzü düzgün, yeterli hacim, konfor ve kullanışlılık sunabilen ortalama bir aile arabası Hyundai Accent Blue. Dertsiz masa örtüsü gibi bir şey. 

Hyundai Accent Blue Dış Tasarımı

Başarılı sedan tasarımı Accent Blue’yuaslında benzer ölçülerde olduğu Fiesta ve Clio gibi hemcinslerinden daha büyük gösteriyor. Sivri burun tasarımı ve karşıdan keskin bakışlarıyla Hyundai Accent Blue oldukça dinamik. 

 

Eski kardeşi Accent Era’dan 9 cm daha uzun olan Accent Blue 2010 çıkışlı olmasına rağmen hâlâ pek demode görünmemesini geçirdiği makyajlara borçlu. Yeniliklerin çoğunun far ve tampon tasarımlarını etkilediğini belirtelim. 

 

Öndeki hava girişinden stoplara kadar yükselerek devam eden çizgiler, farların üstünden yan aynalara uzanan bir hat ve sanki logonun rüzgârıyla şekillenmiş kaputuyla Hyundai Accent Blue tam bir hava delici. Arka farlar da bagaj kapağının iki yanından öne doğru uzanarak adeta ön farlara karşılık vermekte.

 

2018 model Hyundai Accent Blue bir kez daha tampon ve far tasarımlarıyla güncel Hyundai çizgilerini yakalayacak. Özellikle ön ızgara büyüyerek şelale tasarımına geçiş yapacak… diye duyduk.

İç Mekân

"Farların üstünden yan aynalara uzanan bir hat ve sanki logonun rüzgârıyla şekillenmiş kaputuyla Hyundai Accent Blue tam bir hava delici"
Ümit Şen


Hyundai Accent Blue Rakipleri

Egea Sedan

Fiat

Egea Sedan

154.600 - 256.900 TL

İnceleme
Symbol

Renault

Symbol

141.050 TL

İnceleme
301

Peugeot

301

204.000 - 206.000 TL

İnceleme