yukarı
Dacia
Sandero Stepway
372.900 - 434.000 TL
Türkiye'nin yapması gereken araba

Dacia Sandero Stepway İncelemesi

Dacia Sandero, içeriden bakınca Logan’ın tıpkısı, dışardan modern bir şehir arabası. Bu fiyatlara buna neden itiraz edelim ki! Kendi fiyat aralığındaki hemen tüm modellerden daha geniş bir arabadan söz ediyoruz.

 

İlk zamanlar baz donanım “Ambiance" sonrası, kendini biraz daha yüksekte hissetmek isteyenler için devreye giren Sandero Stepway ise halen Türkiye'de satışta olan tek Sandero aslında.. 

 

Dacia Sandero’nun albenisini artırmaya yönelik bu zeki girişim, tıpkı Duster gibi doğru bir hamle oldu ve geçen yıllara rağmen Dacia Sandero Stepway kendi dünyasında hâlâ bir cazibe merkezi.

Dacia Sandero Stepway Dış Tasarımı

Ekonomi sınıfından diye Sandero’nun cazibeden uzak göründüğünü kimse söyleyemez. Genel anlamda sanki VW Polo örnek alınarak paketlenmiş, modern ve güven verici bir tasarımı var Dacia Sandero Stepway’in.

 

Dancia Sandero Stepway 2020 dış tasarımı_arabazzi.com

 

2017 makyajıyla birlikte artık daha modern far grupları, LED gündüz farları, Duster’ı hatırlatan hücresel formda yeni bir ön ızgara ve yeni tamponlara sahip Sandero. 

 

Sandero Stepway ise 4 cm yükseklik farkıyla, görüntüde de olsa daha maceracı bir kişilik sergiliyor. Plastik korumalı çamurluklar, alt korumalı süsü verilmiş tamponlar ve tavan çıtaları görsel anlamda Sandero’yu küçük bir SUV’a çevirmiş durumda.

 

İtiraf edin, onu siz de seviyorsunuz!..

İç Mekân

"Plastik korumalı çamurluklar, alt korumalı süsü verilmiş tamponlar ve tavan çıtalarıyla Sandero Stepway uygun fiyata SUV görüntüsü arayan gönülleri ferahlatıyor"
Ümit Şen


Dacia Sandero Stepway Rakipleri

Symbol

Renault

Symbol

141.050 TL

İnceleme
C3

Citroen

C3

365.000 - 471.000 TL

İnceleme
Rio

Kia

Rio

319.900 - 479.900 TL

İnceleme
Duster

Dacia

Duster

394.900 - 599.000 TL

İnceleme