yukarı
Dacia
Logan MCV
Satış dışı
Dar bütçeye geniş araba

Dacia Logan MCV İncelemesi

Fiyat/Kalite kıyasında sektörün zirvesinde gezinen Dacia Loganaz paraya öz araba felsefesinin başarılı bir tezahürü. Ama buradaki “öz”lük, “Olay budur!”dan ziyade “Ayağımız yerden kesilsin de”ye denk geliyor. 

 

Zaten kimse bu fiyatlara daha fazlasını yapamaz denilebilir. Renault’yu da arkasına alarak, motor ve yürüyen aksamda güven veren normal Dacia Logan bile, büyük bagajıyla yükleri de yerden kesmede oldukça başarılıydı. 

 

Logan’dan bayrağı devralan Dacia Logan MCV, yani “Maximum Capacity Vehicle” (Maksimum Kapasite Aracı), minimum paraya maksimum hacim ve kullanışlılık sunarak, yakın fiyat menzilindeki hemen tüm rakipleri susturmuş gibi.

Dacia Logan MCV Dış Tasarımı

Aslen Logan’ın “station wagon” hali olan Dacia Logan MCV, Avrupa’da hayatını sürdüren Logan’ın aksine, Türkiye’de Johnny Logan dışındaki tek Logan. Diğer Logan ise hayatına Renault Symbol olarak devam ediyor.

 

Bakması pek keyifli olmasa da Logan MCV de 2016 makyajından faydalandı. Yeni far grupları, hava girişleri ve tampon tasarımları 2012 doğumlu Logan için fazlasıyla gerekli bir tazelenme oldu.

 

Yine de sıkılmaktan kendimizi alamıyoruz. Geniş kalçaları Logan MCV’yi Sandero Stepway’in görsel cazibesinden uzaklaştırıyor maalesef. Logan MCV Stepway durumu biraz toparlıyor ama neylersiniz ki bizde satışı yok.

İç Mekân

"Yeni far grupları, hava girişleri ve tampon tasarımları 2012 doğumlu Logan için fazlasıyla gerekli bir tazelenme oldu"
Ümit Şen


Dacia Logan MCV Rakipleri

500L

Fiat

500L

539.900 - 556.900 TL

İnceleme
Sandero Stepway

Dacia

Sandero Stepway

372.900 - 434.000 TL

İnceleme
Duster

Dacia

Duster

394.900 - 599.000 TL

İnceleme