yukarı

Yıl sonuna kadar hedef 200 Voyah Free

Voyah, E-SUV modeli Free ile kısa sürede pazarda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

06 Ağustos 2023 kaynak: Voyah

Voyah Free ile Türkiye’de E-SUV pazarına yeni bir soluk getirdiklerini söyleyen Marcar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Çırak, “Bayi ağımızı da genişletmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sene sonuna kadar da 10 farklı ilde toplam 10 bayiye ulaşmayı amaçlıyoruz” dedi. Voyah Free’ye çok büyük bir ilgi olduğunu vurgulayan Yavuz Çırak, “Müşterilerimiz, aracı fiziksel olarak görüp, yakından incelemeden bile yoğun bir ilgiyle bu elektrikli SUV’a sahip olabilmek için talepte bulunuyor. Ülkemize getirdiğimiz ilk Voyah Free’yi yakından görenler ise, aracın heybeti ve sunduğu lüks seviyesi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Eylül ayından itibaren ilk siparişleri teslim etmeye başlayacağız. Yoğun ilgiyi de göz önüne aldığımızda, premium elektrikli E-SUV gibi bir segmentte yıl sonuna kadar 200 adetlik Voyah Free satışına ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Çin’in en büyük otomotiv şirketlerinden Dongfeng çatısı altında yer alan premium elektrikli otomobil üreticisi Voyah, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı. Markanın Türkiye’de ön siparişe açtığı ilk model olan Free, premium E-SUV müşterilerinin kısa sürede dikkatini çekmeyi başardı. Voyah’ı Türkiye’de temsil eden ve 35 yılı aşkın otomotiv sektörü tecrübesiyle faaliyet gösteren Marcar Otomotiv A.Ş., markanın ülke çapında geniş bir alanda hizmet verebilmesi için çalışmalarına hız verdi.

Voyah Free ile Türkiye’de premium E-SUV pazarına yeni bir soluk getirdiklerini söyleyen Marcar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz Çırak, “Bayi ağımızı genişletmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sene sonuna kadar toplamda 10 farklı ilde 10 bayiye ulaşmayı hedefliyoruz” dedi. Voyah Free’ye çok büyük bir ilgi olduğunu vurgulayan Yavuz Çırak, ““Müşterilerimiz, aracı fiziksel olarak görüp, yakından incelemeden bile yoğun bir ilgiyle bu elektrikli SUV’a sahip olabilmek için talepte bulunuyor. Ülkemize getirdiğimiz ilk Voyah Free’yi yakından görenler ise, aracın heybeti ve sunduğu lüks seviyesi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Eylül ayından itibaren ilk siparişleri teslim etmeye başlayacağız. Yoğun ilgiyi de göz önüne aldığımızda, Premium elektrikli E-SUV gibi bir segmentte yıl sonuna kadar 200 adetlik Voyah Free satışına ulaşmayı hedefliyoruz” diye konuştu.