yukarı

Yeni Volkswagen eHybrid Multivan temmuzda Türkiye’de

Volkswagen Ticari Araç’ın yeni Multivan modelinin Türkiye pazarına sunulmasına sayılı günler kaldı.

13 Haziran 2023 kaynak: Volkswagen

Yeni nesliyle daha fazla dijital özellik ve yüksek teknoloji sürüş destek sistemleri sunan Multivan, sürüş konforu ve tasarım açısından dikkat çekiyor. Tüm bu yenilikçi özelliklerle yeni Multivan, kalabalık ailelere olduğu kadar aracını işyeri olarak kullananlar için de konforlu bir yolculuk sunuyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın eHybrid (plug-in hybrid: şarj edilebilir, elektrikli ve içten yanmalı motorlu) modeli yeni Multivan, markanın sıfır emisyon üreten bir sürüş sistemine geçme fikriyle başlayan elektromobilite stratejisinin ilk yapı taşlarından biri.

Volkswagen DNA’sını taşıyan ve hem dış tasarımı, hem de iç mekanda sunduğu işlevselliği, günlük kullanıma uygunluğu ve konfor özellikleriyle yeniden tasarlanan yeni Multivan, yeni bir çağın başlangıcını temsil ediyor. Elektrikli araçlar ve otonom sürüşün gelecekte Transporter modellerine adaptasyonu, eHybrid Multivan ile başlıyor.

Yeni Multivan’ın temmuz ayı içerisinde 1.4 TSI eHybrid motor 218 beygir gücünde Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.