yukarı

Yeni Nissan Qashqai’den ayağının tozuyla kampanya

Nissan Türkiye, akıllı 4x4 çekiş seçeneği de bulunan yeni nesil SUV'u Qashqai'yi lansmana özel fiyatlarıyla sunuyor...

21 Şubat 2022 kaynak: Nissan

Nissan, şubat ayı boyunca tüm Qashqai, Juke ve Micra modelleri için sıfır araç kampanyaları düzenliyor. Yeni araç alımlarında şubat ayına özel başlattığı kampanyalar kapsamında, binek ve SUV araçlarda avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunuluyor.

Türkiye’de 155 binden fazla satış adediyle liderliğini ortaya koyan Nissan Qashqai’nin, 3. jenerasyonu 626.000 TL’den başlayan şubat ayına özel lansman fiyatlarıyla sahiplerini bekliyor.

5 farklı sürüş modu ve rakiplerinden farklı olarak sınıfında hafif hibrit (mild-hybrid) teknolojisini 4x4 çekiş sistemiyle sunan tek model olan Qashqai’nin, akıllı dört tekerlekten çekiş sistemine sahip modellerinde, arka bağımsız süspansiyon sistemi standart olarak sunuluyor. Arka bağımsız süspansiyon sistemi ve akıllı 4x4 çekiş sistemiyle düzenli olarak yol şartlarını analiz ederek gerektiğinde 4x4 çekiş özelliğini otomatik olarak devreye sokuyor.Bu sayede yol şartları 4x4 performansına ihtiyaç duymadıkça sürüş 4x2 olarak devam ediyor ve yakıt tasarrufuna katkı sağlıyor.

Yeni nesil Qashqai’nin, yüksek tork değeri, düşük yakıt tüketimi ve CO2 emisyonuna sahip 1.3 litre benzinli, hafif hibrit (mild hybrid) motor teknolojisi, 4x4 çekiş sistemi ve shift-by-wire özelliği içeren geliştirilmiş XTRONIC CVT şanzımanı dikkat çekiyor.

Qashqai’de sınıfında ilk kez kullanılan, Önsezili Akıllı Çarpışma Uyarı Sistemi, öndeki üç araca kadar algılayıp araçlardan birisi fren yaptığında sürücüyü uyarıp, çarpışmayı engelleyebiliyor. Şubat ayı boyunca avantajlı lansman fiyatlarıyla sahiplerini bekliyor.

Nissan Micra ve Juke modellerinde, 100.000 TL’ye bu aya özel 12 ay vade için %0,99 faiz imkanı sunuluyor.