yukarı

Yeni Kia, yeni logo, yeni kimlik, yeni marka...

Logo ve kurumsal kimliğini yenileyen Kia, kullandığı KIA Motors Corporation ismini de Kia olarak değiştirip sadeleşti

kaynak: Kia

Logoya kadar markasıyla ilgili köklü değişikliklere giden Kia, yeni sloganını "Movement that inspires" yani "İlham veren hareket" olarak açıklandı. Kia’nın globaldeki dönüşüm hareketi Kia Türkiye’de de başladı.

Markanın kurumsal kimliği, web sitesi, sosyal medya hesapları başta olmak üzere tüm iletişim kanalları bu köklü değişimin bir parçası olarak yenilendi. Kia Yetkili Satıcı ve Servisleri de bu yıl içinde tamamen yenilenmeye başlıyor.

Güney Koreli otomotiv devi Kia, kurumsal kimlik dönüşüm yolculuğunu tamamlayarak bugünün ve yarının ihtiyaçlarına uygun olarak çalışmaya devam ediyor.Kia, yeni dönüşüm yolculuğuyla teknoloji ve ulaşım ihtiyaçlarına çözüm geliştiren bir şirket olarak geleceğe yatırım yapıyor.

Kia logosu, sloganı yenilendi_arabazzi.com

Yenilenen Kia, yeni ürün ve hizmetleriyle geleceğe hazırlanıyor

Geleceğe, geleceğin ulaşım ürün, hizmet ve gereksinimlerine odaklanan Kia, tüketicilerin beklenti ve ihtiyaçlarının karşılanacağı kişiselleştirilmiş ürünleri pazara sunmaya hazırlanıyor.

Marka tarafından yapılan açıklamaya göre, Kia’nın müşteri odaklı yeni yaklaşımında, mobil teknolojiler ve çözümlerle birlikte otomobil üretiminden farklı olan ulaşım çözümleri de yer alıyor.

Kia'nın bu dönüşüm yolculuğuyla üretim ve satış odaklı bir otomotiv markası olmaktan uzaklaşarak, teknoloji ve ulaşım ihtiyaçları konusunda inovatif yaklaşımlar geliştiren bir marka olmayı hedeflediği belirtildi.