yukarı

Tofaş’tan yeni mobilite çözümleri

Tofaş; müşteri ihtiyaçlarına yönelik uçtan uca ve en iyi deneyimi sunmak üzere bağlantılı araç çözümleri geliştiriyor.

22 Haziran 2023 kaynak: Tofaş

Bu kapsamda bağlantılı araçlar ve ilgili ekosistemin ortaya sunacağı katma değerli hizmetler ve sigorta ihtiyaçlarında yenilikçi çözümler sunuyor. 

Mobilite Çözümleri Direktörü Hasan Erdoğan; “Tofaş, müşterileri için en iyi değeri ve mobilite çözümlerini yaratan lider otomotiv şirketi olma vizyonu ile hareket ediyor. Bu büyük yapının bir parçası olarak; toplumun değişen ihtiyaçlarına en uygun mobilite çözümlerini sunmayı hedefliyoruz. FIAT, FIAT Professional, Alfa Romeo ve Jeep müşterilerine yönelik, yeni mobilite çözümlerini devreye alıyoruz” dedi.

Mobilite alanında yeni müşteri çözümlerini hayata geçirerek hizmet kapsamını her geçen gün daha yukarıya taşıyacaklarına da değinen Erdoğan, “Bağlanabilirlik teknolojisi kapsamındaki çalışmalarımız 2017 yılında ‘Fiat Connect’ ile başladı. Tofaş Arge’de geliştirilen, Fiat Connect ile ülkemizde ilk ve en kapsamlı bağlanabilirlik teknolojisini geniş kitlelere ulaştırmamız mümkün oldu. 

Önümüzdeki dönemde, bağlanabilirlik çözümlerine yatırım yapmaya devam ederken; yeni sahiplik ve kullanım modellerine de odaklanacağız” diye konuştu.