yukarı

Suzuki: Pedal çevirenlere desteğe devam!

Amatör bisiklet yarışlarına desteğiyle kalbimizi kazanan Suzuki Türkiye, Turkcell Granfondo İstanbul’un Ulaşım Sponsoru oldu

09 Haziran 2022 kaynak: Doğan Trend Otomotiv

Suzuki, Türkiye’de her geçen gün yaygınlaşan amatör bisiklet yarışları "Granfondo" etkinliklerine destek vermeye devam ediyor. Bizim gibi sadece dört tekerlilerle ilgilenenlere de daha sağlıklı ve keyifli bir yaşam için ilham vermiş oluyor.

Bu yıl daha önce Marmaris’te gerçekleştirilen Boostcamp ve Queens of the Aegean bisiklet etkinliklerinin sponsoru olmuştu Suzuki Türkiye. Şimdi de İstanbul Beykoz’da gerçekleştirilecek Turkcell Granfondo İstanbul amatör bisiklet yarışının ana sponsorlarından oldu.

Suzuki Türkiye, Turkcell Granfondo İstanbul'un ana sponsoru oldu_arabazzi

12 Haziran 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek olan Turkcell Granfondo İstanbul etkinliğinde 6 farklı araçla sporculara destek olacak Suzuki, özel tasarım bir Jimny ile yarış içerisinde kurulacak ‘Fan Zone’da Turkcell Fizy ortaklığıyla katılımcılara ve seyircilere müzik ziyafeti sunacak.

Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki, 1 öncü hakem aracı, 1 süpürücü araç ve destek araçları olmak üzere toplamda 6 aracıyla bisikletli görsel şölene katkıda bulunacak.

Suzuki Turkcell Granfondo İstanbul 2022'nin ana sponsorlarından_arabazzi.com

82 Kilometrelik Suzuki Parkuru

İstanbul Beykoz'un ev sahipliği yapacağı Granfondo etkinliğinde bisikletçiler, 40 kilometrelik kısa parkurun yanı sıra, 82 kilometrelik Suzuki Parkuru'nda pedal çevirecekler.

Beykoz Belediye’sinin önünden başlayacak Turkcell Granfondo İstanbul'a yaklaşık 2 bin bisikletçinin katılması bekleniyor. Yarıştan elde edilecek gelirle tüm dünyada savaş mağduru çocuklar için fon oluşturulacak.


Şampiyon Suzuki Kadın Takımı da yarışacak

Geçtiğimiz sene 17-18 Eylül tarihlerinde Intercity İstanbul Park Formula 1 Pisti’nde düzenlenen 24 Saat Boostrace organizasyonunda kendi klasmanında birincilik elde eden Suzuki Kadın Bisiklet Takımı, Turkcell Granfondo İstanbul’da da boy gösterecek.

O zaman lastikleri kontrol etmenin, zincirleri yağlayıp sulukları doldurmanın tam zamanıdır!

Suzuki Türkiye'den bisiklet sporuna tam destek_arabazzi.com

Turkcell Granfondo 2022 Progamı:

11 Haziran Cumartesi
10.00 - Halk Sürüşü

12 Haziran Pazar
08.00 - Suzuki Parkuru Startı
08.30 - Samsung Galaxy Parkuru Startı
13.00 - Ödül Töreni