yukarı

Seat Fiyat Listesi arabazzi Youtube tesislerinde!

Birkaç aydır Youtube'da çok keyifli fiyat videoları yayınlıyoruz! İşte Seat Fiyat Listesi. Hayır, keyifli olan fiyatlar değil…

14 Ağustos 2022 kaynak: arabazzi Youtube

Yıllar sonra dönüş yaptığımız Youtube yayıncılığında farklı bir şeyler yapalım derken, aklımıza ay ay fiyat listesi arşivi oluşturmak geldi. Tam da zamanında gelmiş! Çünkü maalesef, Nisan’dan beri korkunç bir grafik çiziyor otomobil fiyatları.

Fiyat listelerimizin muhtevasını kısaca özetlersek... Türkiye'de satılan tüm Seat modellerinin 2022 Ağustos fiyat listeleri, motor ve donanım bilgileri eşliğinde bu videoda.

Önceki ayların fiyat videolarına da alttaki listelerden ya da kanaldaki videolardan rahatça erişebilirsiniz. Sözü fazla uzatmayalım ve sizi, Seat modellerinin Ağustos 2022 fiyatlarıyla başbaşa bırakalım...

Bu arada, beğenir, yorum yapar ve şuradan abone olursanız da çok makbule geçer hani:)

%20'lik tarihi Haziran zamlarından sonra, Temmuz’da ayağını zam gazından çeken Seat, Ağustos'ta da sevindirici sessizliğini korudu. Yani kayda değer bir fiyat artışı yok.

Şurada burada 10-15 bin TL'lik artışlara da artış demiyoruz müsadenizle, yapmazlarsa dükkanı mı kapadılar diye korkarız muhtemelen. Şaka bir yana, aman nazar değmesin!

Sizden ricamız, beğenip yorum yapmanız ki, işe yaradığını anlayıp daha bir şevklenelim:) Şimdiden çok teşekkürler!

Ve zamanda yolculuk linklerimiz (Dikkat! Acı verici olabilir):
TEMMUZ 2022 FİYAT LİSTELERİ: https://bit.ly/3z28YmU

HAZİRAN 2022 FİYAT LİSTELERİ: https://bit.ly/3MsIuQc

MAYIS 2022 FİYAT LİSTELERİ: https://bit.ly/3yr0qr8

NİSAN 2022 FİYAT LİSTELERİ: https://bit.ly/3L8mslc

Bir tıkla abone olmanız da çok makbule geçer, çok da motive eder… Üstelik amamen ücretsiz!
https://bit.ly/3yxcHtW

Hiç inceleme, haber vs. videosu yok mu derseniz, şimdilik sayıca az da olsalar haber ve incelemelerimiz şu listede:
https://bit.ly/39qMX8b

Küçük bir uyarıyla bitirelim: Siz bu satırları okurken Ağustos 2022'yi geride bırakmışsak, döviz kurları, hammadde fiyatları ve dolayısıyla otomobil fiyatları muhtemelen çoktan değişmiş olacak. O bakımdan, iyisi mi heyecan yapmadan önce Seat Türkiye resmi sitesindeki güncel fiyat listelerini kontrol etmeyi de unutmayın.

Bir dost...