yukarı

Range Rover Evoque P160: Önden çekişli Range Türkiye'de

Range Rover Evoque, 1.5 litrelik benzinli motor seçeneği ve 807.963 TL’den başlayan fiyatıyla yola çıkıyor

kaynak: Land Rover

Range Rover Evoque, vergi avantajlı 1.5 litrelik 3 silindirli benzinli motoruyla 160 HP güç ve 260 Nm torku ön tekerleklere 8 ileri otomatik şanzımanla aktarıyor.

Bir Land Rover modelinde pek de alışık olmadığımız önden çekiş sistemi sayesinde sağlanan ağırlık tasarrufu ile 100 kilometrede 8.0 litrelik bir ortalama yakıt tüketimi sunan Range Rover Evoque, 180g/km CO2 karbon salınımıyla da çevre dostu olmayı başarıyor.

İlk kez Yeni Land Rover Defender'da tanıtılan Pivi Pro bilgi-eğlence Sistemi ile donatılan Range Rover Evoque’da ayrıca Apple CarPlay ile aynı anda iki telefonu eşleştirebilen bluetooth teknolojisi standart olarak sunuluyor.
“Bakış Açınızı Değiştirin” Showroom Sergi Konsepti

“Bakış Açınızı Değiştirin” showroom sergi konsepti ile otomobil severleri içinde bulunulan dönemin kısıtlarından bir nebze olsun uzaklaştırmayı, hayata farklı bir yerden bakabilmelerini sağlamayı ve özlem duyulan yurt dışı seyahatlerini hatırlatmayı amaçlıyor.

15 Ocak-1 Mart tarihleri arasında görülebilecek konsepte ilişkin hazırlanan tasarımlar bir illüstratör ile çalışılırken, iki boyutlu bir dünyada araçların farklılaşması sağlanıyor.