yukarı

OPET'ten çocuklar için “Masal İstasyonu”

OPET, çocuklara yolculuklarını daha keyifli hale getirmek için hazırladığı "Masal İstasyonu" projesiyle bir ilke imza atıyor.

19 Ağustos 2023 kaynak: Opet

OPET, sektörde bir ilki gerçekleştirerek "Masal İstasyonu" projesini hayata geçirdi. OPET, bu proje ile araçla yapılan yolculukların hem çocuklar hem de anne-babalar için daha konforlu hale gelmesini hedefliyor. Çocuklara özel geliştirilen "Masal İstasyonu”ndaki eğitici ve eğlendirici masallar sayesinde minik yolcular daha keyifli zaman geçirebilecekler.

3-12 yaş arası çocuklara yönelik hazırlanan ve toplam 159 masalın dinlenebildiği ‘Masal İstasyonu'nda aile, arkadaşlık, doğa, duygusal, eğitici, eğlenceli, hayvanlar, maceracı, merak uyandıran, müzik, tarih ve uzay kategorilerinde masallarla çocuklara zengin içerikler sunuluyor.

Masalları dinlemek için kullanıcıların OPET Mobil Uygulaması'na giriş yaparak "Masal İstasyonu" seçeneğini tıklamaları yeterli oluyor. Masal İstasyonu, OPET'in çocuklara yönelik başlattığı projelerin ilk fazını oluşturuyor. İlerleyen süreçte farklı uygulamalarla da çeşitlenmeye ve gelişmeye devam edecek olan bu proje ile OPET, çocukların yolculuklarda sıkılmaması için benzersiz bir hizmet sunmuş oluyor.