yukarı

Opel Grandland 2021: Kompakt SUV yeni yüzüne kavuştu

Crossland ve Mokka’dan sonra Opel Grandland de markanın yeni yüzüne kavuşurken, ismindeki X'den kurtulmuş oldu...

14 Haziran 2021 kaynak: opel

Opel, Crossland ve Mokka’dan sonra bir diğer SUV modeli olan Grandland’i de ‘Opel Vizör’ tasarım anlayışıyla yeniledi. Böylece Opel’in tüm SUV modelleri markanın tasarım dili, dijital kokpit özelliğine sahip olmuş oldu.

Son teknolojiler ve gelişmiş güvenlik sistemleri sunan Opel Grandland, geniş ekranlı Opel Pure Panel özelliği ile tamamen dijital bir kokpit deneyimi yaşatıyor. Yeni kompakt SUV ayrıca, içten yanmalı motorlara ek olarak dört tekerlekten çekişli şarj edilebilir hibrit güç-aktarma çözümü ile de kullanıcılara daha fazla seçim özgürlüğü sunuyor.

Opel grandland türkiye'ye ne zaman geliyor

Opel Grandland’ın iddialı tasarımı net ve düzgün çizgilerle ilk bakışta kendini gösteriyor. Markanın yeni tasarım ögelerinden biri olan ‘Opel Vizör’ ön cepheye yayılıyor. Grandland ismi ve şimşek logosu ise bagaj kapağının ortasında konumlanıyor.

Gövde renginde tamponlar, yan paneller ile parlak siyah ve gümüş renkli gövde altı koruma kaplamaları, genel tasarımı tamamlayıcı özellikler olarak dikkatleri çekiyor. Grandland’de ayrıca, çift renkli tavan seçeneği de sunuluyor.

opel grandland fiyat

Opel, birkaç hafta içinde yeni kompakt SUV'unun yurtdışı fiyatlarını açıklayacak ve yeni Grandland’i siparişe açacak. Almanya’da Eisenach fabrikasında üretilen Opel Grandland, sonbaharda sevenleriyle buluşacak.

opel grandland motor seçenekleri