yukarı

Mercedes'ten Ağustos kampanyaları

Mercedes-Benz Ağustos kampanyaları: Otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler...

20 Eylül 2021 kaynak: Mercedes-Benz

"Mercedes-Benz Finansal Hizmetler" Ağustos ayına özel kampanyalarla yeni otomobil ve ticari araç alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz Kredi kampanyası

İşte Mercedes-Benz otomobil kampanyaları:

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobillerde 355.000 TL krediye bu aya özel, 12 ay, % 0 faizli kredi fırsatları sunuluyor. Yeni Mercedes-Benz GLB ise Ağustos ayında 355.000 TL, 12 ay, % 1,50 faizli kredi imkanı ile satışa sunuluyor.

Mercedes E Serisi fırsatları

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ağustos ayına özel, 500.000 TL’ye, 12 ay, % 1,50 faiz oranı fırsatı sunuyor.

Mercedes-Benz Ağustos kampanya

Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 280.000 TL, 12 ay, % 1,50 faizli kredi imkanı sunuluyor. Mercedes-Benz CLA’da ise 305.000 TL için, 12 ay vadeli, %1,50 faizli kredi imkanı sunuluyor.


Mercedes-Benz Certified:

Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Ağustos ayına özel 36 aya kadar % 1,71 faiz fırsatı sunuluyor. Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr/otomobil ziyaret edilebilir.


Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları:

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Ağustos ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor.

Mercedes Ticari araç kampanya

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde, 150.000 TL kredi için, 12 ay vade ve % 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 150.000 TL kredi için, 12 ay vade ve % 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes Sprinter kredi kampanyası

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 90.000 TL kredi için, 24 ay vade ve % 1,29 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor. Detaylar için www.mbfh.com.tr/hafif-ticari-araclar sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.