yukarı

Lynk & Co 01: Bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla!

Farklı bir kafayla yola çıkan ve nicedir takip ettiğimiz körpe bir markayı takdim isteriz...

kaynak: Lynk & Co

Volvo ve Polestar'ın da sahibi Çinli Geely'nin kaynaklarını cesurca kullanan, tasarım ve mühendisliği Göteborg merkezli bir teşebbüs Lynk & Co

 

Teknik anlamda çılgın bir fark yaratmasa da "sahiplik" kavramının sınırlarını zorlayan Lynk & Co, kendi deyimiyle bir "lifestyle" markası.

 

 

Klasik satış da yapmakla beraber, esasen üyelik sistemini benimsetmeye çalışıyor Lynk & Co. Rivayet o ki, eli yeni yeni para gören gençliğin "Aman da arabam olsun!" tarzı bir derdi olmamasından yola çıkmış kurucuları.

 

Kendilerini "CD de satan Spotify" olarak tarif eden global CEO Alain Visser, 1 aydan başlayan üyelik sisteminde yakıttan başka hiçbir ekstra masraf ve endişe kaynağı olmayacağını söylüyor. Kalite ve fiyat anlamındaysa "VW ve üstü"ne koymuşlar çıtayı. Biz, mümkünse, o "üst" kısma kaliteyi rica edelim:)

 

 

Bayilik sistemi yerine, geçici ve gezici teşhir sistemini kullanacak Lynk & Co, araç paylaşımı, online satış, her türlü mobil bağlantı ve üyelere ekstra faydalar (konser, spor etkinliklerine sponsorluk) sağlamaya odaklanmış.

 

 

Yakın zamanda 05’i lanse etmiş olsalar da Avrupa açılışını 2020'de "01" isimli SUV'la yapacak Lynk & Co

 

Yukarıda kaydırdığınız Lynk & Co 01 ise Volvo XC40'ı temel alan ve 110.000 erken kullanıcının yorum ve önerileriyle revize edilmiş "makyajlı 01". Sadık bir müşteri kitlesi ve doğru yönde ilerlemek için daha kullanışlı bir yöntem düşünemiyoruz! Ve yeril otomobilimiz de neden bu yoldan geçmesin mesela...

 

 

Kullanıcı yorumları ardından, tampon tasarımı, depo kapağı, dikiz aynası çerçevesi, bagaj örtüsü, USB ve hızlı şarj noktalarında aydınlatma, koltuk ve kol dayama ayarları gibi pek çok detayda iyileştirmeye gitmiş Lynk & Co 01.

 

 

 

Motor seçenekleri şimdilik hibrit ve şarj edilebilir hibrit ama markanın niyeti en kısa zamanda %100 elektrikli olmak. Baştan olmadığın hata Lynk & Co!

 

Neyse hadi, bu seferlik:)