yukarı

Kia’dan yıl sonu kampanya ve indirimleri

Kia'dan aralık ayına özel kampanyalar: Niro ve Sportage için 250 bin TL’ye sıfır faiz fırsatı ve çok daha fazlası...

13 Aralık 2023 kaynak: Kia Türkiye

2024’e sayılı günler kala, bir Kia satın alma planları yapanlar için güzel haberler geldi… Kia, Niro ve Sportage kampanyalarının yanı sıra, Picanto, Stonic ve Cerato’da aralık ayına özel 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 gibi avantajlı seçenekler söz konusu.

Kia Ceed indirim ve kredi kampanyasını merak edenler?

Ceed ve XCeed kampanyası ise 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faiz şeklinde.

Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Kia, aralık ayı kampanyaları çerçevesinde tüm binek modellerinde sunduğu avantajlı faiz ve fiyat kampanyaları ile yeni bir Kia sahibi olmak isteyenleri yetkili satıcılarına bekliyor.

Kia aralık 2023 kampanya ve indirimleri arabazzi.com"da

Niro ve Sportage’da sıfır faiz fırsatı

Kia Aralık ayına özel olarak hazırladığı kampanyalar çerçevesinde C segmentinin iddialı SUV modelleri Niro ve amiral modeli Sportage’da 250 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz fırsatı sunuyor. Yalnız bu son kampanya 2 milyon TL’ye kadar olan Sportage modellerinde geçerli.Kia Niro aralık 2023 kampanyası başladı... arabazzi.com


Aralık ayına özel, % 2,69 faiz

A segmentinin lideri Picanto, Kia’nın diğer sevilen modelleri Stonic ve  Cerato’da aralık ayına özel 200 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faiz avantajıyla satışa sunuluyor. Kia ayrıca, Ceed ve XCeed modellerinde 250 bin TL’ye 12 ay vade ve yüzde 2,69 faiz avantajını yeni bir Kia sahibi olmak isteyenlerle buluşturuyor.

Kia kampanya ve fırsatları arabazzi'de


Farklı modellerde indirim fırsatları

Kampanyalarla birlikte özel indirimler de açıklayan Kia bu aya özel olarak Sorento’da 200 bin TL, EV6’da 150 bin TL indirim fırsatı sunuyor. Sportage, XCeed, Ceed SW ve Stonic’de 100 bin TL, Niro EV’de 60 bin TL, Ceed HB ve Cerato’da 50 bin TL indirim uyguluyor.

Kia EV6 da indirim ve kredi fırsatı_arabazzi.com