yukarı

Kia baharı cazip kampanyalarla karşıladı

Kia, nisan sonuna kadar sürecek kampanyalarıyla iddialı modellerini yeni sahipleriyle buluşturmayı hedefliyor...

kaynak: Kia

Kia, nisan ayına özel Sportage ve XCeed modellerinde 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz avantajı sunarken; Picanto, Rio, Stonic, Ceed modelleri ve Sportage’ın Cool paket benzinli motor seçeneği için 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı sunuyor.

Hafif ticari araç kategorisinde KOBİ’lerin en çok tercih ettiği modellerden biri olan Bongo ise 50 bin TL’ye yüzde 0 faiz ve 12 ay taksit avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor. Kia, nisan ayında binek modellerinde 12 ay yüzde 0,99 faiz avantajlı kampanyaları tüketicilerle buluştururken, hafif ticari aracı olan Bongo’da ise sıfır faiz fırsatına devam ediyor.

Kia Sportage Kaç Para?

Sportage için cazip fırsatlar

SUV sınıfındaki iddialı modellerden biri olan Sportage, avantajlı kampanyasıyla SUV meraklılarını Kia ailesine davet ediyor. Otomatik şanzıman seçeneğiyle Sportage, nisan ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 fırsatıyla satışa sunuluyor. Sportage Cool Benzinli manuel şanzımanlı versiyon ise 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 avantajıyla satılıyor. Kia XCeed ise nisan ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla meraklılarını bekliyor.

Kia Rio Kaç Para?

Picanto, Rio ve Stonic için bahar fırsatı

Çoğu markanın vazgeçtiği A segmentine inancını sürdüren Kia’nin başarılı modeli Picanto, makyaj operasyonu geçirerek zengin donanım özelliklerine kavuşan Rio, B SUV sınıfında dinamik ve ödüllü tasarımıyla dikkat çeken Stonic; 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz ile tüketicilere sunuluyor. Manuel ve otomatik vitesli versiyonları ile Kia’nın nisan ayı kampanyalarına dahil olan, Ceed ve Ceed Station Wagon modelleri de 50 bin TL’ye 12 ay yüzde 0,99 faiz fırsatıyla sunuluyor.