yukarı

Isuzu D-Max: Cazibeyi katlayan kampanya

Isuzu D-Max ile işine karizma katmak isteyenler!.. 100.000 TL'ye 12 ay %0.49 faiz fırsatı Temmuz boyunca Anadolu Isuzu'da...

kaynak: Anadolu Isuzu

Pick-up sınıfının pek havalı ve güçlü temsilcisi Isuzu D-Max'i ne zamandır daha yakından tanıyasımız vardı. Teke tek bir buluşma olmasa da ilk tanışmamız Anadolu Isuzu'nun cazip kampanyası sayesinde gerçekleşmiş oldu.

Isuzu D-Max kredi kampanyası

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu’nun hazırladığı ve Temmuz boyunca sürecek kampanyaya göre, 2021 model Isuzu D-Max'ler 100.000 TL - 12 ay için %0.49 faizle sunulacak.

2020 yılında tamamen yenilenen Isuzu D-Max, 4 farklı donanım seviyesiyle farklı beklenti ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla  karşılamak için hazır.

"Tamamen yenilenen" derken sadece iddialı tasarım özelliklerinden değil, D-Max'in pek "trend" binek otomobilleri utandıracak mobil bağlantı özelliklerinden tutun, malzeme kalitesi, koltuk döşemeleri ve arka sırada sunulan konfor donanımlarına kadar, gün ve gece arasındaki kadar net bir değişimden bahsediyoruz.

Isuzu D-Max kampanyası

1898 cc hacimli, 163 PS güç ve 2.000 devirden itibaren 360 Nm tork sunan dizel motoruyla, azami 180 km/s hıza sahip Isuzu D-Max.

Ama daha da önemlisi, 4x2 ve 4x4 seçenekleri sunan Isuzu D-Max'in yerden 24 cm yüksekliği, 35° tırmanma açısı ve 80 cm derinlikte sudan geçme kapasitesiyle, yolda ve yol dışında çok farklı kullanımlara istekli olması.

Isuzu D-Max 4x4_arabazzi.com

Her iki çekiş seçeneğini de 6 ileri otomatik şanzımanla tercih edebileceğinizi belirtelim. Tüm bunlara, 1 tonu aşan taşıma kapasitesi, iç mekân konforu, zengin teknoloji donanımları ve artık neredeyse sadece küçük SUV alabileceğiniz cazip fiyat etiketi de eklenince Isuzu D-Max'in cazibesi daha da artıyor.

Isuzu D-Max: Anadolu Isuzu

31 Temmuz’a kadar sürecek kampanyadan yararlanmak için, size en yakın Isuzu yetkili satıcısına uğramanız yeterli.