yukarı

Göz yanılsaması değil, yeni Range Rover!

'Lüks macera'nın öncüsü Range Rover'ın yeni nesli 26 Ekim'de tanıtılacak. Görsel bulanık ama teknolojik atılım beklentisi çok net

21 Ekim 2021 kaynak: Land Rover

26 Ekim 2021. Son nesli hayli uzun bir ömür sürse de taze kalan tasarımıyla zamansızlığını kanıtlayan Range Rover'ın yeni neslini dünya ile tanışacağı gün.

Her ne kadar Bentley ve Rolls Royce SUV konusuna hızlı ve iddialı bir giriş yapmış olsa da bu çamurlu sahalara, bozuk zeminlere - 1970'ten beri - fazlasıyla aşina Range Rover.

Yayınlanan gizemli görsel yeni Range Rover'da tasarım anlamında radikal bir değişim olmadığını hissettiriyor. Videodaki ön ızgarayı eklersek, anında tanınabilecek bir Range Rover silüetinde sayısız yeniliğin hayat bulacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Yeni Range Rover 2022

Yeni MLA (Modular Longitudinal Architecture) platformunun da açılışını yapan beşinci nesil Range Rover, lansmanda olmasa bile, bu sayede ilk kez %100 elektrikli bir versiyona da sahip olabilecek. Tabii ki ana menüde şarj edilebilir hibrit ve hafif hibrit teknolojili benzinli ve dizel motorlar (V6, V8) olacaktır.

2022'de yollara çıkacak yeni Range Rover ile ilk tanışanlardan olmak isterseniz, 26 Ekim saat 22:40'ta burayı tıklamanız yeterli. Instagram'da sızan bazı görselleri ise gerçekliklerinden emin olmadığımız için burada paylaşmıyoruz. Tecrübeyle sabittir:)