yukarı

DS, valizden sonra şimdi de piknik sepeti tasarladı

DS Automobiles, Gurme Valizi’nin ardından, yine elde üretilen “Piknik Sepeti” ile yeni bir versiyon sunuyor.

27 Haziran 2023 kaynak: DS

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Piknik Sepeti, DS DESIGN STUDIO PARIS tarafından tasarlanırken, Fransız seyahat sanatına yönelik özel bir dizi konseptin parçası olarak hayata geçirildi. Kişiselleştirilebilen DS Automobiles Piknik Sepeti; DS 4, DS 7 ve DS 9 ile birlikte sunulan ESPRIT DE VOYAGE Koleksiyonu’nun bir parçası olarak, dört kişinin öğle piknik yemeğinin tadını çıkarması için tasarlandı.

DS Automobiles, Fransız yaşam tarzına özgü incelik, lezzet ve samimiyetin yansıtıldığı, UNESCO’nun Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi’nde kayıtlı olan Fransız Gastronomisi için, Gurme Valizi’nin ardından şimdi de “Piknik Sepeti”ni hayat geçiriyor. Dünyanın her yerinden turist çeken bölgesel mutfak spesiyalitelerinin çeşitliliği ve zenginliği sayesinde Fransızların gurur duyduğu ve ününü borçlu olduğu gastronomi, DS Automobiles ile bu eşsiz deneyimin tadını çıkarmak isteyenlere hitap ediyor.

Gurme Valizi gibi yine DS DESIGN STUDIO PARIS ve La Malle Bernard tarafından tasarlanan DS Automobiles Piknik Sepeti, ESPRIT DE VOYAGE Koleksiyonu ile aynı şekilde İnci Grisi renkte nappa deri kaplamalı değerli malzemelere ve kavak fıçılarından elde edilen ahşaptan, yüksek kaliteli iç kaplama panellerine sahip. Üzerinde DS 4, DS 7 ve DS 9 ile sunulan koleksiyondan alınan kabartmalı “ESPRIT DE VOYAGE” imzasına da yer veriliyor. Diğer detaylarda, kulplardaki Clous de Paris kabartmalı ara parçalar, nikel kaplama kancalar ve elle dikilmiş deri kayış kulpları ile uzmanlığın gözler önüne serildiği dokunuşlar dikkat çekiyor. Her sepet, La Malle Bernard tarafından saatler süren çalışmalar neticesinde elde yapılıyor.