yukarı

Continental’den dört mevsim lastiği: Yeni AllSeasonContact 2

Continental, AllSeasonContact 2 ile yakıt türü fark etmeksizin her araca uygun, verimli dört mevsim lastik çözümü sunuyor.

04 Temmuz 2023 kaynak: Continental

Her türlü hava koşulunda mümkün olan en iyi sürüş kontrolünü sağlayan AllSeasonContact 2, yüksek kilometre performansı ve düşük yuvarlanma direnci ile daha yüksek yol güvenliği özelliklerine sahip.

Birkaç yıl öncesine kadar dört mevsim lastikleri, binek araçlar için yaygın bir ürün değildi, şimdilerde ise onlarsız bir lastik pazarı hayal bile edilemiyor. Artık giderek çok daha fazla sürücü, otomobil ve SUV'larında dört mevsim lastikleri tercih ediyor. Continental de, her türlü hava koşulunda mümkün olan en iyi sürüş kontrolüne sahip, şimdiye kadar geliştirdiği en iyi dört mevsim lastiği AllSeasonContact 2’yi piyasaya sürüyor.

2023 sonbahar lastik değiştirme sezonuna kadar tüketicilerle buluşması planlanan AllSeasonContact 2’nin ardından Continental, 15 ila 21 inç arasında 99 ebatın üretimine kademeli olarak başlayacak. Böylece, birinci nesil AllSeasonContact ile birlikte, piyasadaki tüm araçların yüzde 87'sine uygun lastikler sunuyor olacak.