yukarı

Cem Bölükbaşı Motegi pistine çıkıyor

Cem Bölükbaşı, serininin yedinci yarışına bu hafta sonu Twin Ring Motegi Pisti’nde çıkacak.

17 Ağustos 2023 kaynak: Arabazzi

Sıralama Turları 19 Ağustos sabah 08.50’de, yarış ise 20 Ağustos 09.00’da gerçekleşecek. Adrenalin dolu hafta sonunun Yarış ve Sıralama Turları, S Sport Plus ve serinin resmi uygulaması SFgo’dan canlı takip edilebilecek.

 

Espordaki başarılarının ardından açık tekerli yarış serilerine geçen ve 2022 senesinde Formula 2’ye kadar yükselerek Türkiye’yi uluslararası arenada temsil eden Cem Bölükbaşı, Super Formula serisindeki yedinci yarışına bu hafta sonu çıkacak. Bölükbaşı şu ana kadar seride toplam 5 puana ulaştı.

 

TGM Grand Prix pilotu Cem Bölükbaşı’nın yarış hafta sonu programı, cumartesi günü sabaha karşı 03.20’de düzenlenecek Antrenman Turlarıyla başlayacak. Ardından sabah 08.50’de yarışın grid diziliminin belirleneceği Sıralama Turları gerçekleştirilecekken büyük yarışın koşulacağı pazar günü ise ilk olarak 03.25’te ikinci bir antrenman turları yapılacak.

 

Büyük yarış ise saat 09.00’da başlayacak. S Sport Plus ve Super Formula’nın resmi uygulaması SFgo üzerinden canlı takip edilebilecek yarış, Twin Ring Motegi Pisti’nde yapılacak.