yukarı

BMWi sahipleri için garanti uzatma kampanyası

Garanti+3 paketi ile BMWi sahipleri garanti sürelerini, tüm modellerde geçerli yüzde 40 indirimle üç yıl daha uzatabilecek.

27 Nisan 2022 kaynak: BMW

Yasal süresi dolduktan sonra da BMWi otomobillerinin garantisini devam ettirme imkanı veren Garanti+ hizmeti şimdi ilave 3 yıl daha uzatma fırsatı sunuyor. Tüm Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisleri’nde geçerli Garanti+3 paketine sınırlı bir süre için yüzde 40 indirimle sahip olunabilecek.

Garanti+3 paketi kapsamında gerçekleştirilen kampanyada otomobil sahipleri 36 ay ve 200 bin kilometreye kadar ekstra garanti koşullarından faydalanabiliyor. Öncesinde 120 bin km olan üst sınırın, 200 bin km'ye yükseltilmesiyle BMWi sahiplerinin otomobillerini daha uzun süre maksimum düzeyde koruması sağlanıyor.

Garanti+3 paketini satın alan müşterileri bekleyen bir diğer ayrıcalık ise BMW mobil servis ve kurtarıcı hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilme imkânı. Söz konusu paketi satın alan sürücüler, 2022 yılı boyunca otomobillerinde yaşayacakları olası sıkıntılara karşın BMW mobil servis ve kurtarıcı hizmetlerinden bedel ödemeden yararlanabilecek.