yukarı

Mercedes CLA Nasıl Bir Araba?

Oldu ya coupé seksiliğinde, kompakt boyutlarda, sportif bir aile sedanı almak istiyorsunuz. Ve diyelim ki Mercedes’ten A Serisi’ni bagajdan, A Sedan’ı normallikten elediniz. Önünüzde BMW 2 Serisi Gran Coupé ve Mercedes CLA seçenekleri var…

Kabiliyet ve sportiflikte ağırlık biraz BMW’den yana meyletse de kararı değiştirecek bir fark değil bu. Sonra temel motifinize dönüp Mercedes CLA’nın oturmuş ve olgunlaşmış cazibesine oluru veriyorsunuz.

Mercedes CLA nasıl bir araba?.. arabazzi.com'da

Bu şahıs siz iseniz, sizi kimse suçlayamaz. Çünkü Mercedes CLA sadece özel görünmekle kalmıyor, iç mekânıyla da yolcularına çok özel hissettiriyor. Üstelik, şekli fonksiyonun önünde tutsa bile kullanışsız olmaktan çok uzak.

Tüm bu artılara, dijital neslin mobil bağlantı ve dokunmatik ihtiyaçlarını başarıyla karşılamasını, renk ve ışık oyunlarıyla şımartması da ekleyebiliriz.

Mercedes CLA alınır mı?.. arabazzi.com

Sonuç olarak, iyi bir ompakt sedan olmaktansa “premium ve genç” sedan olmayı tercih etmiş Mercedes CLA. Tarzı, sürüş karakteri ve motoruyla bu prestijli kostümü başarıyla taşıdığı kesin."Dünyaya bir daha gelse, yasak elma olurdu"
Ümit Şen
Sürüş - Konfor - Performans
8.3
Arabazzi ortalama puanı
Sürüş
8.5
Konfor
7.5
Kalite
8.5
Kullanışlılık
7
Cazibe
10

Mercedes cla Rakipleri

A5 Sportback

Audi

A5 Sportback

1.503.372 - 1.657.657 TL

İnceleme
1 Serisi

BMW

1 Serisi

850.200 - 917.300 TL

İnceleme