yukarı

Renault Symbol İç Mekân

Alabildiğine sade ve fonksiyonel bir kabin bu. Alışması kolay, sorun çıkarma ihtimali düşük.

 

Renault Symbol’ün ön konsolu, Dacia Logan iskeletinin Clio’vari malzemeler ve dokunuşlarla giydirilmiş hali. Malzeme kalitesi ve donanım açısından da Logan’dan bir miktar daha iyi Renault Symbol. 

 

Yine de bu durum Renault Symbol’ün sarsıntılı yollarda cızırtı ve tıkırtılardan muaf olduğu anlamına gelmesin. Genel hissiyat fiyatlarla doğru orantılı diyebiliriz.

 

Donanım olarak ikinci seviye olan Touch’ı seçmek menfaatiniz icabıdır. Zira baz donanımda ön kol dayama, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, iki parça yatırılabilir arka koltuk sırtlıkları ve elektrikli arka camlar gibi temel ihtiyaçlar mevcut değil. 

 

Paraya kıyarsanız, yokuş kalkış desteği, otomatik kilma, park sensörleri ve hız sabitleyici güzellikleriniz bile olabilir. Ama o kadar paraya kıyınca Renault Symbol’e odaklanmak ne kadar mantıklı, işte onu bilemedik.

 

 

Hacim ve kullanışlılık

 

Gelin kapanışı zirvede yapalım. İç mekân genişliği, yüksek tavan, arkada dahi yeterli diz mesafesi ve 510 litrelik dev bagaj 3 çocuklu çekirdek aileler ve bavullarını rahatlıkla tatmin edecek boyutlarda.

 

Kapı içi cepler ve torpido yeterince geniş, vites kolunun önündeki göz ıvır zıvırı atmak için kullanışlı. Geniş pencereler sayesinde görüş açıları nefis ve kabin havadar. 

 

Temel ihtiyaçlar ve ailevi beklentileri başarıyla karşılıyor Renault Symbol.

Giriş Sürüş - Konfor - Performans