yukarı

Porsche Macan İç Mekân

Genel hatlarıyla eski Cayenne'i hatırlatıyor Porshe Macan’ın kokpiti. Malzeme kalitesi genel olarak çok yüksek. Ön panel ve konsol tasarımı biraz kalabalık olsa da kumandaları kullanmanın yaşattığı kalite hissi durumu telafi ediyor.

 

Kalite anlamında ağabeyi Cayenne’den hiç aşağı kalır yanı yok Macan’ın. Yüksek işçilik kalitesi, bolca deri ve gerçek metal parçalar onu çoğu prestijli rakibinin önüne geçirmiş durumda. 

 

Vites kolu ve iki yanındaki bol miktarda düğmeyi ağırlayan orta konsol yüksek yapısıyla Macan’a daha sportif bir hava katıyor. Makyaj operasyonuyla bu düğme nüfusunun düşeceğini tahmin etmek zor değil. Hem bir sürü boş düğme insana alamadığı opsiyonları hatırlatıp boşuna mutsuz ediyor.

 

7 inçlik bilgi ve eğlence ekranı daha taze rakiplerin yanında artık küçük kalıyor ama çözünürlük ve işleyiş anlamında başarılı. Zaten de makyajda elden geçti ve 2018 sonlarına doğru gün ışığına çıkmayı bekliyor.

 

Üç kollu sportif direksiyon 911 havası estirirken, gösterge panelinde üç kadranla yetinmiş Macan. Merkezdeki devir saatinin yanındaki ikinci dijital ekranda araç durumu ve navigasyon bilgilerine ulaşmak mümkün.  

Giriş Sürüş - Konfor - Performans