yukarı

Mercedes GLC İç Mekân

Mercedes GLC’nin iç mekânı beklendiği üzere C Serisi’nin bütün şıklık ve cazibesini transfer etmiş. Kalite konusunda en ufak bir hayal kırıklığı yaratmayan GLC, zengin konfor donanımıyla da şımartıyor.

 

Akla sonradan gelmiş gibi duran bilgi-eğlence ekranı ve ona kumanda eden karmaşık sistem dışında Mercedes GLC’nin kokpitinde eleştirecek bir şey bulmak zor. Zira koltuklarından surround ses sistemine, alışınca bırakılamayacak bir lüks kutusu GLC. 

 

 

Hacim ve kullanışlılık

 

Bunca lüksün yanında kullanışlılık da ıskalanmamış Mercedes GLC'de. Ön sırada elektrik ayarlı ve süper konforlu koltuklar, geniş hacim ve nefis görüş açıları başrollerde. 

 

Kapı içi ceplere büyük büyük şişeler sığarken, açıp kapaması bile keyif veren eşya gözleri ve özellikle torpido geniş hacimleriyle takdire şayan. 

 

Arka sırasındaki yolcuların dizleri dahil tüm uzuvlar kendini rahat ve ferahta hissediyor. Arkada yanyana üç yetişkinin en rahat olduğu SUV'lerden biri Mercedes GLC.

 

550 litrelik bagaj hacmiyle de sınıfının en iyilerinden Mercedes GLC. Geniş açılan kapağı, düz zemini, zeminin altındaki geniş saklama alanı ve tek dokunuşla kolayca yatırılan arka koltuk sırtlıklarıyla GLC bolca puan topluyor.

Giriş Sürüş - Konfor - Performans