yukarı

Kia Cerato İç Mekân

Kia Cerato’nun içi yalın ve basit bir tasarıma sahip. Dokunulan çoğu yerde iyi kalitede malzemeler ve yumuşak plastikler memnun edici. Yine de bu fiyata daha iyisi beklenebilirdi. İşçilik konusunda da herhangi bir sıkıntı sezilmiyor.

 

Standart bilgi ve eğlence ekranı artık miadını doldurmuş görünüyor ama üst donanımlarda 7 inçlik dokunmatik bir ekrana ve geri görüş kamerasına terfi ediyorsunuz. Gerçi an itibariyle sadece en üst donanım olan “Prestige” satışta.

 

 

Hacim ve kullanışlılık

 

Öndeki yolcular hacim anlamında çok rahatlar. İki bardaklığı, genişçe şişeleri ağırlayabilen kapı içi cepleri, kol dayamanın altındaki derin bölmesi ve bir iki küçük gözüyle Kia Cerato’nun saklama alanları hiç fena değil.

 

Ortalama yetişkinler için arka sıra da diz ve baş mesafesiyle başarılı. Alçalarak devam eden tavanın daha kısıtlayıcı olması mümkündü ama tasarımcı çocuklar sağolsun, kafalar rahat.

 

482 litrelik bagaj küçük ailelerin yüksek beklentilerini karşılayacak büyüklükte. Bağaj ağzı biraz daha geniş olsaydı durum daha da parlak olabilirdi. Arka koltuk sırtlıkları 60/40 oranında yatarak ekstra alan kazandırıyor. Normal olarak.

Giriş Sürüş - Konfor - Performans