yukarı

Fiat Panda İç Mekân

İçten dıştan, her açıdan, her detayda eğlenceli takılan Fiat Panda, plastik kalitesindeki tatlı kalitesizliği kolayca affettiriyor.

Direksiyon simidi, göstergeler, kumandaların çerçevesi, kapı kolları ve hatta vites topuzu bile bu kareli, köşeli ve neşeli tarzı itinayla sürdürüyor.

Fiat Panda'nın yuvarlatılmış kare karakteri

Kabindeki malzeme kalitesi çok üst düzey olmasa da iyi işçilikle sağlam bir izlenim bırakıyor. Hem zaten bu sınıfta, bu fiyata çok da yüksek kalite beklenmez.

Ayrıca, özelleştirme seçenekleri, renk ve kaplama alternatifleri de “ekonomi sınıfı” algısından hızla uzaklaştırıyor Panda’yı.

Kullanışlılık anlamında da büyük oynamış Panda’nın tasarımcıları. 14 farklı göz, cep kutucuk yetmezmiş gibi görüş açıları da harikalar yaratıyor. Geniş ön sırada yüksek tavan Panda’nın olduğundan ferah algılanmasını sağlamış.

Fiat Panda bolca özelleştirme seçeneği sunuyor

Arkada ancak iki kişilik yer olsa da gayet havadar ve geniş. Aks aralığında bir artış olmamasına rağmen diz mesafesinde epey yol almış Panda, ki zaten başarılıydı. Özellikle tavan yüksekliği rahatlatıcı.

260 litreye kadar büyüyebilen bagaj Panda’nın ebatlarına göre gayet başarılı. İleri geri kayan arka koltuklar bu kullanışlılıkta başrolde. Koltuk sırtlıkları yattığında ise 870 litrelik bir bagajınız oluyor! Şekil ve yükleme kolaylığı açısından da gayet kullanışlı bir bagaj bu.

Giriş Sürüş - Konfor - Performans