yukarı

BMW 7 Serisi İç Mekân

Bir kez daha, kimi zevke göre Mercedes S Sınıfı kadar özel hissettirmeyen bir kabini var 7 Serisi’nin. Ama biz buna BMW tarzı demeyi tercih ediyoruz. 

 

Herhangi bir kalitesizlik emaresi bulmak imkânsız olduğu gibi, konfor ve teknoloji anlamında da çılgın oyuncaklara sahip BMW 7 Serisi. 

 

Bilgi eğlence sistemine dokunmadan, el hareketleriyle kumanda etmekten tutun da başlıkların arkasındaki 10” ekranlarda Blue-ray keyfi dahil her türlü şımarıklığa açık 7 Serisi. Popoya masajı geçtik, efendisine egzersiz yaptıran arka koltuklardan bahsediyoruz. 

 

Yüksek kalitede deri, metal ve ahşap karışımı bir yerden sonra egonuzda kafa yapmaya başlıyor. Çıkarın tableti, ambiyans rengini değiştirin ya da isterseniz perdeleri kapatıp rahatlayın. Arka kol dayamadaki kumandalarla öndeki koltuğu ileri kaydırıp ayakları kaldırın. Kalan detayları BMW satış temsilcilerine bırakıyoruz.

 

525 litrelik bagaj iki orta boy “Genel Müdür” sığacak büyüklükte. Şekli, derinliği ve geniş ağzıyla kullanışlı olsa da yüksek eşik genel müdürler inerken ellerinden tutarak yardım etmeyi gerektiriyor.

Giriş Sürüş - Konfor - Performans