yukarı

Dacia Sandero Stepway İç Mekân

Basit tasarım ve basit malzemelere rağmen, Sandero’nun kabininde dayanıklı bir birliktelik söz konusu. Etkileyici bir kokpit olmasa bile, yıllar boyu deneye yanıla ideale yakın bir kullanım ve ergonomiye kavuştu Sandero

 

Makyajla birlikte yeni bir direksiyon simidi ve ön panelde göze daha hoş görünen kaplamalar geldi. Ön cam kumandaları çok doğru bir hareketle orta konsoldan kapı içlerine transfer oldu ama arka sırada ortadaki yerlerini koruyorlar. Buna da şükür!

 

Dacia Sandero Stepway iç mekanı basit ama kullanışlı ve ferah_arabazzi.com

 

Sandero Stepway’in fazladan yüksekliği inip binmeyi daha da kolaylaştırırken yola hakimiyeti de artırmakta. Ayrıca geniş camlar ve ince sütunlar sayesinde görüş açıları da dört dörtlük. Yumuşak dolgulu koltuklar çok bir destek sunmasa da konforlu. 

 

 

Dacia Sandero hacim ve kullanışlılık özellikleri

 

Önde ve arkadaki iç hacim, aile içi beklentileri fazlasıyla karşılayacaktır. Bu fiyata bundan iyisi can sağlığı. Vites kolunun önündeki bardaklıklar yeterli, kapı içi cepler ve torpido ziyadesiyle geniş. 

 

Sürücü koltuğu ve direksiyonda yükseklik ayarı var ama direksiyon derinlik ayarından mahrum. Bu fiyata bu kadar hacim nasıl oluyor sorusunun cevaplarından biri olsa gerek bu tasarruf tedbiri.

 

Arka sıradaki dizler için geniş bir mesafe, ayaklar için koltukların altında yeterli boşluk ve yüksek oturma pozisyonu da diğer avantajlar. Stepway’in daha yüksek yapısı, özellikle çocuk koltuğu mesaisi yapan ailelerin sevecekleri bir artı puan.

 

320 litrelik bagaj, neredeyse iki kat pahalı arabaların bagajı genişliğinde! Haliyle kullanışlılık özellikleri kısıtlı bagajda zemin yüksekliği ayarlanamıyor ve yükleme eşiği alçak sayılmaz. 

 

Buna karşın arka koltuk sırtlıklarını iki parça (60/40) yatırabiliyorsunuz. Lakin basamaksız ve dümdüz bir zemin hayali kurmak boşuna. Velhasıl, Dacia Sandero’nun tasarruf tedbirleri pratik ayrıntıların azlığıyla netleşiyor.

 

Bizce adil.

 

Giriş Sürüş - Konfor - Performans