yukarı
Porsche
718 Boxster
Fiyatlar size bağlı
Fırtına öncesi üstsüzlük

Porsche 718 Boxster İncelemesi

Porsche mühendislik gösterisinin başladığı yer, Porsche’nin yarış tarihine gönderme yapan yeni adıyla "718" Boxster. 

 

En iyi olduğunu söylemek marifet değil ama Mercedes SLC, Audi TT ya da Alfa Romeo 4C Spider gibi rakiplerin olduğu cabrio sınıfının korkulu rüyası Porsche Boxster. Bakalım eli kulağındaki BMW Z4 bu tabloyu ne kadar değiştirebilecek.

 

2016 makyajı sonrası 718 ismine kavuşan Porsche Boxter, iki koltuklu, arkadan itişli, ortadan motorlu yapısıyla, sürüşten kaliteye her anlamda mest ediyor. 

 

Şaşırdık mı? Hayır.

Porsche 718 Boxster Dış Tasarımı

Dış tasarımda çok büyük bir yenilik olmasa da daha geniş hava girişleri, farların iç elemanları ve arka spoylerin altına konumlanan Porsche logosu Boxster’ın daha sıkı görünmesini sağlıyor. 

 

Kumaş tavan açıkken de kapalıyken de bugüne kadarki en seksi Boxster muhtemelen 718 Boxster.

 

Önden daha modern, arkadan daha sert görünen bir boxster bu. S takılı 718 Boxster ise kardeşlerinden arka ortadaki çift egzoz çıkışıyla ayrışıyor. 

 

Dış görüntüde fark yaratmak için para yatıracak opsiyon arıyorsanız, tavsiyemiz 4 noktalı LED gündüz farları ve arkada karartılmış stopları işaretlemeniz. 

İç Mekân

"Fark yaratmak için para yatıracak yer arıyorsanız, tavsiyemiz 4 noktalı LED gündüz farları ve arkada karartılmış stopları işaretlemeniz"
Ümit Şen


Porsche 718 Boxster Rakipleri

TT

Audi

TT

Satış dışı

İnceleme
SLC

Mercedes

SLC

Satış dışı

İnceleme
MX-5

Mazda

MX-5

400.510 - 444.435 TL

İnceleme