yukarı

Nissan

X-Trail

219.900 - 258.500 TL
1,5 porsiyon Qashqai
7.6
Arabazzi ortalama puanı
Sürüş
8
Konfor
7.5
Kalite
7
Kullanışlılık
8.5
Cazibe
7
0
Kullananlar
ortalama
puanı

Nissan’ın ilk SUV göz ağrısı X-Trail, daha şehirli çizgiler, daha ailevi bir kullanışlılık ve yedi koltuk opsiyonuyla hizmetinizde. 

 

Küçük kardeşi Qashqai ile aynı platformu paylaşan X-Trail 2017’de geçirdiği makyajla Nissan’ın yeni dinamik ve sert ifadesini takınmış durumda.

 

Ne kadar kendine has olduğu tartışmalı olsa da geniş ve konforlu bir “soft roader” arıyorsanız Nissan X-Tral’i kısa listenize alabilirsiniz. Ama çok da kısa bir liste olmasın.

Nissan X-Trail

Dış Tasarımı

Gerçi kendisi yaşça büyük ama Nissan, Qashqai’deki heyecanı ikinci nesil X-Trail için duymamış gibi Bir önceki X-Trail’i hatırlarsınız, köşeli ve özgün bir modeldi X-Trail. Yeni X-Trail, pop star Qashqai’nin biraz fazlaca benzeri ve bir boy büyüğü gibi duruyor.

 

Gerçi Qashqai formülü o kadar başarılı oldu ki Nissan’ın geç bulduğu mutluluğu kaybetmek istememesi de normal. Tam da bu yüzden, iki kardeş hemen hemen aynı makyajı geçirerek hem dışardan hem de iç mekânda "Qashqai ve büyüğü" matematiğini bozmadılar. 

 

Peki neler değişti bu makyajda?.. Ön ızgara tasarımı yenilendi, Nissan’ın yeni "V" formu burundaki yerini aldı, LED’li farlar ve tamponlar daha keskin hatlara kavuştu. Aynı modernizasyon arka farlar ve tampon için de geçerli.

 

Bu değişikliklerin de katkılarıyla, büyük olsa bile hantal görünmeyen bir SUV Nissan X-Trail.

İç Mekân
"Qashqai formülü o kadar başarılı oldu ki Nissan’ın geç bulduğu mutluluğu kaybetmeyi göze almaması normal"
Ümit Şen

Nissan X-Trail Rakipleri