yukarı

Opel Crossland X İç Mekân

Crossland X’in ön paneli, iç mekânıyla da çok tutulan son Astra ve Insignia’nın izinden gidiyor. Ortadaki bilgi ve eğlence ekranı hafifçe sürücüye dönük haliyle kokpit havasını güçlendiriyor.

 

Ekran demişken, Peugeot’dan uyarlanan multimedya menüsü ve işletim sisteminin süper akıcı olduğu ya da jet hızında tepkiler verdiği söylenemez. Buna karşın, Apple ve Android uyumlu bağlantı seçenekleriylegayet zengin bir menüye sahip Opel Crossland X.

İç tasarım yapılırken helikopter dünyasından bolca esinlenmiş Opelciler.Bakınız; ortadaki ekran helikopterin gövdesi, yandaki havalandırma da sanki rotor kısmı! El freni dahi - kullanışlı olmasa da - havacılığa tatlı paslar atıyor.

 

Ergonomi anlamında epey başarılı Opel Crossland X. Çok şükür ki yeni nesil Opel’leraz düğmeli, az karmaşık sahaya geçmeyi başardılar. Güvenlik uyarıları ve acil yardım iletişimi gibi fonksiyonların dikiz aynasının üstünde toplanması da akıllıca.

 

İşçilik yüksek Avrupa standartlarını karşılıyor görünse de malzeme kalitesinde yer yer daha iyisini arıyor insan.Fena görünmemekle birlikte, genele yayılan sert plastikler çok da cazip sayılmaz. 

 

Gerçi bu fiyat aralığındaki Crossland X’e çok da yüklenesimiz gelmiyor ama Renault Capturmalzeme kalitesinde sanki bir tık ileride.

Giriş Sürüş - Konfor - Performans