yukarı

Yeni Opel Combo, Vivaro ve Zafira Life için son geri sayım!

Hafif ticari araçların iddialı ismi Opel, Combo, Vivaro ve Zafira Life modellerini aynı anda yeniliyor

02 Kasım 2023 kaynak: Opel

Binek araç konforu ile kullanım kolaylığını buluşturan hafif ticari araç ailesinin tamamını yenileyen Opel, Combo, Vivaro ve Zafira Life’ı sadece tasarımlarıyla değil, teknolojik özellikleriyle de bir üst seviyeye taşımış.

Şimşek logolu markanın hafif ticari araç modelleri, Opel Vizor isimli ön panelin hafif ticari araçlara özel yeni yorumu sayesinde görsel olarak hemen fark ediliyor.

Vizor, marka logosunu imza niteliğindeki ön aydınlatma sistemleriyle birleştirerek araçların ön cephesinde görsel bir bütünlük oluşturmuş. Vizor isimli ön panelin hafif ticari araçlara özel yeni yorumu, ticari aileye görsel bir özgünlük katmış.

Yeni modeller dış tasarımları kadar içleriyle de dikkat çekiyor. Yenilenen kokpitler, boyutu 10 inçe kadar renkli dokunmatik ekranlara sahip yeni kablosuz Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu bilgi-eğlence sistemleri cazibeyi artırmış.

Opel'in yeni hafif ticari araç serisi, başta sürüş destek sistemleri olmak üzere önceki modellerin tüm güçlü yönlerini sunmaya devam ediyor.

Yeni Opel Combo Life, ve Opel Zafira Life’ın elektrikli versiyonları, içten yanmalı motor versiyonlarına benzer kullanım özellikleri ile satışa sunulacak. Opel diline “e-Ticariler” şeklinde de ifade edebileceğimiz bu modeller geçtiğimiz yıl pek çok Avrupa ülkesinde satış liderliğini yakalamıştı.

En ileri teknolojiye sahip batarya ve optimize edilen güç-aktarma sistemleri, verimlilik anlamında iyileştirmeler sayesinde bu modeller, kendi sınıflarının en iddalı emisyonsuz elektrikli alternatifleri olmaya devam edecek.