yukarı

Nissan Türkiye’den avantajlı yaz kampanyaları

Nissan Türkiye yeni modelleri için cazip fiyat desteği ile haziran ayına damga vuruyor.

06 Haziran 2024 kaynak: Nissan

Nissan Qashqai’nin haziran ayı kampanyasında farklı donanım seviyelerine göre nakit alım desteği sunuluyor. Nissan Qashqai’nin hafif hibrit ve e-POWER modellerinde geçerli olan kampanya kapsamında, hafif hibrit Nissan Qashqai’nin Designpack versiyonunda 150.000TL nakit alım ayrıcalığı, hafif hibrit Skypack versiyonunda ise 150.000TL nakit alım desteği ve 300.000TL’ye 12 ay yüzde 2,59 faiz imkanı sunuluyor. Hafif Hibrit Qashqai’nin en üst versiyonu olan Platinum Premium’da ise 200.000TL nakit alım desteği sunuluyor.
 

Qashqai e-POWER’ların haziran ayı kampanyasında nakit alım fırsatları sunuluyor. Qashqai e-POWER’ın Designpack, Skypack ve Black Edition donanım seçeneklerinde 150.000TL e-POWER Qashqai’nin en üst donanım seviyesi olan Platinum Premium’da ise 240.000TL nakit alım fırsatı ile tüm Nissan severleri bekliyor.
 

Haziran ayında bayilerde güncel donanım özellikleriyle yerini alan Nissan X-Trail, D-SUV müşteri taleplerine uyum sağlamak adına çok daha konfor ve ek teknolojik özellikleriyle güncellendi. Dijital kameralı dikiz aynası, ısıtmalı deri koltukları ve akıllı bagaj kapağı gibi premium hissiyatını maksimum seviyeye çıkaracak güncellemeler ve yeni Platinum versiyonu ile güncellenen Nissan X-Trail güç ve konforu birlikte sunuyor.
 

Nissan Juke ikonik sarı rengi ile geri döndü. Türkiye lansmanı gerçekleşen aracın konforu ve teknolojiyi ön planda tutan yeni iç tasarımı dikkat çekiyor. Yepyeni bir donanım paketi olan N-Sport’ta aracın dikkat çekici tasarımında çarpıcı detaylar yer alıyor. Güvenlik regülasyonları (GSR2) ile zorunlu kılınan güvenlik sistemleri ise standart olarak sunuluyor.
 

Yenilenen Nissan Juke 1.409.900 TL’den başlayan fiyatlar ve lansmana özel kampanya seçenekleriyle sınırlı süre için Nissan Yetkili Satıcıları’ndaki yerini aldı. Juke’un lansmana özel kampanyasında 100.000TL nakit alım desteği ve 240.000TL’ye 12 ay yüzde 1,99 faizli kredi imkanı bulunuyor.