yukarı

MG, 1 yıl boyunca şarj giderini sıfırlıyor

MG Türkiye, şubat ayında elektrikli araç satın alan müşterilerine çeşitli avantajlar sunuyor.

17 Şubat 2024 kaynak: MG

Özellikle MG4 Electric ve ZS EV modelleri için hazırlanan kampanyalarda, müşterilere cazip fırsatlar sunuluyor. Bu kapsamda, MG4 Electric modelini şubat ayında satın alan müşterilere 1 yıl boyunca ücretsiz şarj hizmeti veriliyor. Bu, müşterilerin şarj giderlerini bir yıl boyunca karşılamaları anlamına geliyor.
 

Ayrıca, MG Türkiye'nin şubat kampanyası kapsamında MG4 Electric satın alan müşterilere takas ve kredi desteği sunuluyor. MG4 Electric modeline sahip olmak isteyen müşterilere 200 bin TL'ye kadar 12 ay vade ve %0 faizli kredi seçeneği sunuluyor. Bunun yanı sıra, 70 bin TL'ye kadar takas desteği de sağlanıyor.
 

ZS EV modeli için de benzer avantajlar sunuluyor. ZS EV modelini satın alan müşterilere 80 bin TL'ye kadar takas desteği veya 250 bin TL'ye kadar 12 ay vadeli %0,49 faizli kredi desteği sağlanıyor. Ayrıca, bu modelleri satın alan müşterilere Wallbox hediyesi veya 1 yıllık şarj kartı hediye ediliyor. MG Türkiye'nin sunduğu bir diğer önemli avantaj ise "MG ValueGuard Değer Koruma Programı". Bu programla birlikte standart 7 yıl veya 150.000 km'lik araç ve batarya garantisi sunuluyor.