yukarı

Chery'nin yeni nesil akıllı kokpit teknolojisi

Chery, kullanıcıların akıllı seyahat deneyimini daha da ileriye taşımayı hedefliyor.

07 Şubat 2024 kaynak: Chery

Chery'nin akıllı kokpit ve sürüş teknolojisi alanlarına odaklanması, markanın tüm ürün gamını akıllı teknoloji gelişimi ile yönlendiriyor. Chery, TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO modellerinin üst donanımlarında yer alan akıllı üst düzey konfigürasyonlu versiyonları yakın zamanda kullanıcılarla buluşturmayı planlıyor.

 

Chery'nin geliştirdiği akıllı kokpit, geleneksel otomobil kokpitinden ayrışıyor ve kullanıcı ihtiyaçlarını anlayıp karşılayabilen özellikleriyle öne çıkıyor. Chery, "Tech Chery" bayrağı altında sunduğu yeniliklerle zekayı yeni bir teknolojik etiket olarak kullanıyor. Chery'nin akıllı kokpiti, kullanıcılara kişiselleştirilebilir hizmetler sağlayan, üç bilgi işlem merkezi ve üç ana kontrol merkezinden oluşan endüstri lideri bir mimariye sahip.

 

Chery'nin TIGGO 7 PRO ve TIGGO 8 PRO modellerinin daha üst donanımlı versiyonlarında akıllı konfigürasyon özelliği sunuluyor. Bu modeller, Chery'nin akıllı kokpit alanındaki teknolojik atılımlarına dayanıyor ve yeni akıllı sürüş deneyimleri sunuyor.