yukarı

Dacia

Logan MCV

75.500 - 92.000 TL
Dar bütçeye geniş araba
6.8
Arabazzi ortalama puanı
Sürüş
6.5
Konfor
7.5
Kalite
5.5
Kullanışlılık
8
Cazibe
6.5
0
Kullananlar
ortalama
puanı

Fiyat/Kalite kıyasında sektörün zirvesinde gezinen Logan, az paraya öz arabafelsefesinin başarılı bir tezahürü. Ama buradaki “öz”lük, “Olay budur!”dan ziyade “Ayağımız yerden kesilsin de”ye denk geliyor. 

 

Zaten kimse bu fiyatlara daha fazlasını yapamaz denilebilir. Renault’yu da arkasına alarak, motor ve yürüyen aksamda güven veren normal Dacia Logan bile, büyük bagajıyla yükleri de yerden kesmede oldukça başarılıydı. 

 

Logan’dan bayrağı devralan Logan MCV, yani “Maximum Capacity Vehicle” (Maksimum Kapasite Aracı), minimum paraya maksimum hacim ve kullanışlılık sunarak, yakın fiyat menzilindeki hemen tüm rakipleri susturmuş gibi.

Dacia Logan MCV

Dış Tasarımı

Aslen Logan’ın “station wagon” hali olan Dacia Logan MCV, Avrupa’da hayatını sürdüren Logan’ın aksine, Türkiye’de Johnny Logan dışındaki tek Logan. Diğer Logan ise hayatına Renault Symbol olarak devam ediyor.

 

Bakması pek keyifli olmasa da Logan MCV de 2016 makyajından faydalandı. Yeni far grupları, hava girişleri ve tampon tasarımları 2012 doğumlu Logan için fazlasıyla gerekli bir tazelenme oldu.

 

Yine de sıkılmaktan kendimizi alamıyoruz. Geniş kalçaları Logan MCV’yi Sandero Stepway’in görsel cazibesinden uzaklaştırıyor maalesef. Logan MCV Stepway durumu biraz toparlıyor ama neylersiniz ki bizde satışı yok.

İç Mekân
"Yeni far grupları, hava girişleri ve tampon tasarımları 2012 doğumlu Logan için fazlasıyla gerekli bir tazelenme oldu"
Ümit Şen

Dacia Logan-MCV Rakipleri

500L

Fiat

500L

109.900 - 156.900 TL

İnceleme Fiyat Listesi
Duster

Dacia

Duster

92.050 - 127.150 TL

İnceleme Fiyat Listesi